מי אנחנו
תיירות חינוכית
תיירות נכנסת
תיירות יוצאת
מסע חינוכי אל האופק
נופשים וימי גיבוש
כנסים ואירועים
מנהלות שטח
לקוחותינו
מכתבי תודה
מכתב תודה מביה"ס ריגלר נתניה
קראו את המכתב

חדש! טיולים מאורגנים למרוקו
צפו בסרטוני ההסבר

פסטיבל היין מחזיר את החיוך לאשדוד
קישור לכתבה באתר ynet

«ספטמבר 2021»
אבגדהוש
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 2021 22 23 24 25
26 27 28 29 30

תיירות חינוכית

שתף |

בחברת תיירות באופק חדש, עובדים ושותפים להפקת הטיולים החינוכיים, אנשים אשר אהבת הארץ זורמת בורידיהם והרצון והתשוקה להעביר את האהבה לטבע, למורשת, למולדת קיימת אצלם בטבע האישי. גייסנו את מיטב אנשי השטח והיצירה, ושמנו לנו למטרה לחדש ולקיים את הטיולים במתכונות ייחודיות וחדשניות תוך שמירה ולמידה של ערכי הטבע ואהבת הארץ.

מטרתנו העיקרית, להעניק לתלמיד חוויה בלתי נשכחת, חוויה מכוננת בדרך יצירתית, חווייתית ובלתי נשכחת. צוות ההנהלה והמדריכים של חברת "תיירות באופק חדש" נמצא בתחום התיירות החינוכית מזה כ – 20 שנה. ייחודה ואפיונה של החברה בתחום התיירות החינוכית הוא היצירתיות המלווה בתכנים חינוכיים לאורך כל הדרך. תיירות באופק חדש מנוהלת ע"י אנשי חינוך וידיעת הארץ.

צוות המשרד צוות המחלקה החינוכית מונה מנהל מחלקה, מנהל ביצוע , רכז ההדרכה ואחראית אופרטיבית, הצוות מלווה את ביה"ס מרגע תכנון הטיול, הצעת המחיר, תכנון הטיול, ארגונו, הוצאת הטיול בבוקר היציאה וליווי הטיול הן בשטח והן במשרד.

  

 

     
 הדרכה - צוות המדריכים של אופק חדש מונה כ- 40 מדריכי בית קבועים בעלי תעודת הסמכה להדרכה במערכת החינוך, כולם בעלי ניסיון רב שנים בהדרכת בני נוער ובעלי המלצות רבות, אנו גאים בצוות המדריכים שלנו המחזיר את בתי הספר עם שביעות רצון גבוהה ומייצרים את הקבלות..להצלחה. 

 נערכים לערכים - תחת בית היוצר של אופק חדש מגוון רב של תוכניות ויוזמות חינוכיות יצירתיות ושונות אשר נתנו לאנשינו שם טוב ומיוחד בשוק התיירות החינוכית, ימי גבורה לבוגרי כיתות ז', ימי טיול בעקבות התנ"ך כהכנה לבחינת הבגרות , ימי גיבוש, בעקבות מורשת רבין, פסטיבל מגמות כהכנה לבחירת המגמה בביה"ס, טיולי אומנות ועוד ועוד.

 תחבורה - חברות התחבורה המובילות את נסיעותינו הם חברת "עין תמר "– בעלת צי של כ – 30 אוטובוסים בפריסה ארצית, חברת "יונייטד"– בעלת צי אוטובוסים של כ– 150 אוטובוסים בפריסה ארצית. כל האוטובוסים המסיעים תלמידים הינם מדגמים חדשים והנהגים בעלי הסמכה להובלת תלמידים. כמו כן בכל מקרה של תקלה החברות הנ"ל מגובות בפריסה ארצית.


תחומי ההתמחות שלנו בתחום התיירות החינוכית :
• טיולים שנתיים לבתי ספר הכוללים פעילות ייחודיות ורציונאל מנחה.
• טיולים המשלבים אתגר, חידה וניווט.
• משחקי גיבוש אתגריים לכל גיל.
• אירועים חווייתיים בטבע, סביב נושא או אירוע.
• ימי גיבוש והשתלמות.
• טיולי ואירועי בר מצווה ייחודיים ומותאמים אישית. 
• פעילויות, אירועים וטיולים לצוותי מורים.

© כל הזכויות שמורות 2006 ל תיירות באופק חדש
קידום באינטרנטשירות 10בניית אתריםקידום עסקים באינטרנט